Kilogramy nakrętek dla potrzebujących osób

  • 04.02.2021, 10:11 (aktualizacja 04.02.2021, 10:15)
  • Mariusz Brodzik
Kilogramy nakrętek dla potrzebujących osób
Dzięki mieszkańcom Gminy Morąg mogliśmy przekazać kolejne kilogramy nakrętek dla potrzebujących osób.

W imieniu Burmistrza Morąga oraz rodzin, które wspieramy serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy licznie i bezinteresownie przyłączają się do akcji zbierania plastikowych nakrętek do pojemników w kształcie Herbu Morąga oraz ,,Zuzia”.

Dzięki tak szczytnej akcji  mogliśmy wspomóc leczenie 3 osób z terenu Gminy Morąg. Do tej pory udało się zebrać około czterysta kilogramów nakrętek, które Z-ca Leszek Biernacki przekazał w/w osobom  na leczenie i rehabilitację.  

Mamy nadzieję, że tym artykułem zachęcimy Państwa do jeszcze większej  aktywności i liczba przekazanych nakrętek będzie tylko większa.  Pamiętajcie, że czynione dobro zawsze do nas wraca ☺

                                                   ZBIERAJMY DALEJ!!!!! 

 

Mariusz Brodzik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe