PODPALILI OSOBOWE AUDI. TERAZ BĘDĄ SIĘ TŁUMACZYĆ PRZED SĄDEM

  • 22.10.2020, 14:56
  • tvmorag tvmorag
PODPALILI OSOBOWE AUDI. TERAZ BĘDĄ SIĘ TŁUMACZYĆ PRZED SĄDEM

Do policyjnej celi trafiło dwóch mieszkańców Morąga, którzy na początku września br. w jednej z miejscowości na terenie gm. Morąg podpali osobowe audi. Jak się okazało w tle zdarzenia pojawił się wątek miłosny. Pomysłodawca tego nagannego zachowania odpowie jeszcze za inne czyny. Usłyszał w sumie 4 zarzuty.

Morąscy kryminalni zwrócili się do prokuratora z wnioskiem o dozór policyjny dla dwóch młodych mieszkańców Morąga. 20-latek i jego o dwa lata młodszy kolega postanowili zemścić się na dziewczynie jednego z nich i podpalili auto jej nowego kolegi. Użyli do tego benzyny, którą oblali pojazd. Właściciel osobowego audi straty oszacował na 20 tysięcy złotych. Wczoraj (21.10.2020r.) obydwaj młodzi Morążanie usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia poprzez podpalenie, do których się przyznali. Za to przestępstwo grozi im kara 5 lat pozbawienia wolności.

Surowsza kara będzie czekała natomiast jednego z nich. 20-latek oprócz zarzutu zniszczenia mienia został „rozliczony” jeszcze ze swoich innych niezgodnych z prawem czynów. Mężczyzna dodatkowo usłyszał zarzut kradzieży akumulatorowego motocykla dziecięcego, którego wartość wynosiła ponad 500 złotych i zarzut kradzieży wędek, których wartość wynosiła również ponad 500 złotych. Jakby tego było mało 20-letni mieszkaniec Morąga.

 

 

KPP Ostróda 

tvmorag tvmorag

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe