Bardzo dobre wyniki zawodników Taekwondo UKS Victoria Morąg

  • 28.09.2020, 08:28 (aktualizacja 28.09.2020, 08:30)
  • tvmorag tvmorag
Bardzo dobre wyniki zawodników Taekwondo UKS Victoria Morąg

XII Techniczne Mistrzostwa Polski w Białymstoku, już za nami. Oprawa zawodów, którą zajmował się klub Huzar Białystok, wypadła bardzo dobrze. Szkoda tylko, że w związku z obostrzeniami brakowało widowni na trybunach. Po tak długiej przerwie w zawodnikach było widać ogromny głód rywalizacji. Nasz klub podczas zawodów reprezentowali: Justyna Konieczna, Miłosz Iwaniec, Bartosz Drzynicki. Nasi najlepsi technicy tym razem również spisali się na medal a w zasadzie trzy medale:

Justyna Konieczna - I miejsce w kategorii P10 oraz IV miejsce w kategorii junior młodszy.

Miłosz Iwaniec - III miejsce w kategorii junior młodszy

Bartosz Drzynicki - III miejsce w kategorii młodzik.

Gratulujemy naszym zawodnikom udanego startu i życzymy dalszych sukcesów!

Ogromne podziękowania kierujemy pod adresem Burmistrza Morąga, to dzięki wsparciu z budżetu miasta, możliwy był wyjazd naszych zawodników.

 

FB Taekwondo UKS Victoria Morąg 

tvmorag tvmorag

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe