ODPOWIE ZA KRADZIEŻE, WŁAMANIA I UPRAWĘ KONOPII

  • 22.09.2020, 12:29
  • tvmorag tvmorag
ODPOWIE ZA KRADZIEŻE, WŁAMANIA I UPRAWĘ KONOPII

Przed sądem będzie się tłumaczył 19- letni mieszkaniec gminy Łukta. Mężczyzna był typowany przez kryminalnych do włamań i kradzieży na terenie gminy Łukta. Mężczyzna usłyszał pięć zarzutów. Podczas jego zatrzymania mundurowi znaleźli krzaki konopi indyjskiej.

W miniony czwartek (17.09.2020) do policyjnej celi trafił 19- letni mieszkaniec gminy Łukta. Mężczyzna od jakiegoś czasu był typowany jako sprawca kradzieży i kradzieży z włamaniami na terenie gminy Łukta i Gietrzwałd. Łupem sprawcy padały różne rzeczy, w tym głównie elektronarzędzia. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na ponad 10 tysięcy złotych. Podczas zatrzymania 19-latka okazało się, że uprawiał on również w swoim mieszkaniu konopie indyjskie.

Dzień po zatrzymaniu (18.09.2020) młody mieszkaniec gminy Łukta usłyszał 5 zarzutów. Jeden dotyczył uprawiania marihuany a pozostałe cztery kradzieży i kradzieży z włamaniami.

Zatrzymany 19- latek nie przyznał się do jednego z włamań. W przypadku pozostałych czterech zarzutów, nie kwestionował swojej winy.

 

KPP Ostróda 

tvmorag tvmorag

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe