KOLEJNI NIETRZEŹWI KIERUJĄCY WYELIMINOWANI Z DRÓG POWIATU OSTRÓDZKIEGO

  • 21.09.2020, 09:18
  • tvmorag tvmorag
KOLEJNI NIETRZEŹWI KIERUJĄCY WYELIMINOWANI Z DRÓG POWIATU OSTRÓDZKIEGO

Przed sądem odpowie dwóch mężczyzn, którzy wykazali się skrajną nieodpowiedzialnością i zdecydowali się na jazdę "na podwójnym gazie". Grozi im kara 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

(17.09.2020) ostródzcy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zdecydowali się na jazdę "na podwójnym gazie". Pierwszy z mężczyzn wpadł w ręce policjantów z posterunku w Małdytach po godzinie 14:00. 72- letni mieszkaniec tamtejszej gminy kierował osobowym volkswagenem mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Drugi z pijanych kierujących został zatrzymany kilka godzin później przez policjantów ostródzkiej drogówki na terenie gminy Miłomłyn. 36- letni mężczyzna poruszał się tam osobowym audi mając prawie1,5 promila alkoholu w organizmie.

Za popełnione przestępstwo obydwaj mężczyźni będą się tłumaczyć przed sądem. Grozi im kara 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Funkcjonariusze apelują - nie ma przyzwolenia na jazdę na podwójnym gazie! Pijani kierowcy to ogromne zagrożenie bezpieczeństwa na naszych drogach.

 

KPP Ostróda 

tvmorag tvmorag

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe