Od 21 września budynek Urzędu otwarty dla interesantów.

  • 21.09.2020, 08:43 (aktualizacja 21.09.2020, 08:47)
  • tvmorag tvmorag
Od 21 września budynek Urzędu otwarty dla interesantów.

Jak dotychczas wszystkie sprawy będą załatwiane, i jak dotychczas, prosimy Państwa o załatwianie ich w pierwszej kolejności drogą elektroniczną lub poprzez pocztę tradycyjną. Jak dotąd też, prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyty - PIERWSZEŃSTWO MAJĄ OSOBY UMÓWIONE! W ten sposób unikniemy tworzenia się kolejek, gromadzenia się na korytarzach czy przed budynkiem.

PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ I STOSOWANIE SIĘ DO OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD przedstawionych poniżej.

ODDZIAŁ KOMUNIKACJI przyjmuje WYŁĄCZNIE interesantów umówionych telefonicznie. W celu umówienia wizyty należy dzwonić pod nr 89 757 42 44.

Sytuacja zarówno dla Państwa, jak i dla pracowników Urzędu jest trudna i wymaga postępowania wg szczególnych zaleceń służb sanitarnych.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY

 

tvmorag tvmorag

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe