POMOC PRAWNA PRO BONO W CZASACH EPIDEMII

  • 24.03.2020, 16:00
  • tvmorag tvmorag
POMOC PRAWNA PRO BONO W CZASACH EPIDEMII

Okręgowa Rada Adwokacka w Gdańsku organizuje pomoc prawną pro bono dla Medyków. W akcję włączył się morąski adwokat Damian Topolski, który w czasie epidemii będzie udzielał darmowych telefonicznych i mailowych porad prawnych pracownikom służby zdrowia.

 

Do tego mecenas Damian Topolski deklaruje darmową zdalną pomoc prawną dla osób z branży gastronomicznej (restauratorów, kelnerów, barmanów i kucharzy), handlowej (sklepikarzy i kasjerów) i hotelarskiej, a także innym osobom, którym panująca epidemia nie pozwala na skorzystanie z odpłatnej pomocy prawnika.

 

O szczegółach przedmiotowej akcji można dowiedzieć się bezpośrednio od adwokata Damiana Topolskiego pod nr tel.: + 48 505 602 775 lub pod adresem e-mail: [email protected]

 

Osoby wysyłające wiadomość e-mail z góry wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udzielania pomocy prawnej.

 

--

Z poważaniem

adwokat Damian Topolski

tel. 505602775

tvmorag tvmorag

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe