Turniej Młody Piłkarz Morąg Cup 2019

  • 24.11.2019, 17:56
  • tvmorag tvmorag
Turniej Młody Piłkarz Morąg Cup 2019

Trenerzy szkółki Młody Piłkarz Morąg oraz Osiedle Sienkiewicza zapraszają na cykl Turniejów Młody Piłkarz Morąg Cup 2019 rozgrywanych na hali w Szkole Podstawowej nr 1 ul. Mickiewicza 25. ?⚽️

W dniach 1 i 8 grudnia od godziny 9:00 odbędą się odpowiednio turnieje roczników 2012-2013 (niedziela, 1 grudnia) oraz 2010-2011 (niedziela, 8 grudnia). Współorganizatorami oraz sponsorami tych rozgrywek poza szkółką MP Morąg wraz z rodzicami została także rada Osiedla Sienkiewicza, która wszystkich uczestnikom zapewnia nagrody (puchary i statuetki) oraz poczęstunek (woda i inne napoje). Już dziś składamy gorące podziękowania za wszelką pomoc na ręce panów: Mirosława Panka oraz Łukasza Wiśniewskiego z zarządu Osiedla Sienkiewicza!????

Warto nadmienić, że wszystkie uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup bramek piłkarskich niezbędnych do uczestnictwa w rozgrywkach WMZPN lub sprzętu treningowego⚽?

Już teraz dziękujemy za każdą złotówkę przeznaczoną na ten cel!?

Już dziś zachęcamy do kibicowania młodym sportowcom!

tvmorag tvmorag

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe