MORĄG: ZATRZYMALI POSZUKIWANĄ ZA OSZUSTWA

  • 05.09.2019, 09:28
  • tvmorag tvmorag
MORĄG: ZATRZYMALI POSZUKIWANĄ ZA OSZUSTWA

Morąscy kryminalni zatrzymali 42- latkę poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwa. Kobieta najbliższe kilka miesięcy spędzi w zakładzie karnym

Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Podstawy poszukiwań są różne. Oprócz listów gończych, sądy i prokuratury wydają zarządzenia, postanowienia i nakazy doprowadzenia celem których jest ustalenie miejsca pobytu osób poszukiwanych lub przeprowadzenie z nimi czynności procesowych.

(03.09.2019) kryminalni z morąskiego komisariatu zatrzymali kobietę poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Ostródzie za przestępstwo oszustwa. 42- latka najbliższe kilka miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

 

KPP Ostróda 

tvmorag tvmorag

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe