NIESFORNY ŁABĘDŹ PATROLOWAŁ „STARĄ” 7

  • 16.04.2019, 08:58
  • tvmorag tvmorag
NIESFORNY ŁABĘDŹ PATROLOWAŁ „STARĄ” 7

Policjanci z Ostródy uczestniczyli w dość nietypowej interwencji. Funkcjonariusze patrolujący „starą” drogę krajową numer 7 zauważyli łabędzia, który wybrał się na niedzielny spacer, właśnie tą trasą. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego, a i łabędź wrócił na swoje tereny.

W poważnych tarapatach był wczoraj (14.04.2019r) pewien łabędź, który nieoczekiwanie znalazł się na środku „starej” drogi E-7 w miejscowości Grabin (powiat ostródzki). Ptak stwarzał realne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego i siebie, dlatego trzeba było go stamtąd jak najszybciej zabrać. Sprawę w swoje ręce wzięli ostródzcy policjanci ruchu drogowego, którzy napotkali łabędzia podczas patrolowania tej drogi. Interwencja mundurowych zakończyła się pomyślnie. Nie było to jednak łatwe ponieważ łabędź nie bardzo chciał opuścić drogę. Policjanci jednak byli na tyle przekonywujący, że dostojny łabędź po kilku minutach negocjacji zszedł sam z drogi i wrócił do pobliskiego jeziora.

 

http://ostroda.policja.gov.pl

tvmorag tvmorag
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe