Młody Piłkarz Morąg Cup 2019

  • 11.04.2019, 11:04
  • tvmorag tvmorag
Młody Piłkarz Morąg Cup 2019

Młody Piłkarz Morąg oraz Osiedle Sienkiewicza zapraszają
Trenerzy szkółki Młody Piłkarz Morąg oraz Osiedle Sienkiewicza zapraszają na cykl Turniejów Młody Piłkarz Morąg Cup 2019 rozgrywanych na orliku przy ul. Sienkiewicza 7.

 

W dniach 13-14 kwietnia od godziny 9:00 odbędą się odpowiednio turnieje roczników 2012-2013 (sobota, 13 kwietnia) oraz 2010-201 (niedziela, 14 kwietnia). Współorganizatorami oraz sponsorami tych rozgrywek poza szkółką MP Morąg wraz z rodzicami została także rada Osiedla Sienkiewicza, która wszystkich uczestnikom zapewnia nagrody (puchary i medale) oraz poczęstunek (kiełbaski i napoje). Już dziś składamy gorące podziękowania za wszelką pomoc na ręce panów: Mirosława Panka oraz Łukasza Wiśniewskiego z zarządu Osiedla Sienkiewicza!

 

Poza emocjami czysto sportowymi gwarantowanymi za sprawą młodych zawodników z całego województwa imprezom towarzyszyć będą także takie atrakcje jak: malowanie twarzy dla najmłodszych czy licytacja koszulek oraz sprzętu z autografami znanych piłkarzy. Warto nadmienić, że wszystkie uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup bramek piłkarskich niezbędnych do uczestnictwa w rozgrywkach WMZPN. Już teraz dziękujemy za każdą złotówkę przeznaczoną na ten cel!

 

W sobotę 13 kwietnia równolegle od godziny 9:00 na orliku przy ul. Żeromskiego 26 w ramach cyklu Turniejów Młody Piłkarz Morąg Cup 2019 rywalizować będą piłkarze z rocznika 2008-2009.

 

Już dziś zachęcamy do kibicowania młodym sportowcom!

tvmorag tvmorag
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe