KOLEJNI POSZUKIWANI W RĘKACH POLICJANTÓW

  • 03.04.2019, 09:08
  • tvmorag tvmorag
KOLEJNI POSZUKIWANI W RĘKACH POLICJANTÓW

Tylko wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymali 5 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród zatrzymanych jest mężczyzna poszukiwany europejskim nakazem aresztowania. 29-latek poszukiwany jest przez brytyjski wymiar sprawiedliwości.

Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko wczoraj w ręce policjantów trafiło 5 takich osób. Wśród nich był Ostródzianin poszukiwany europejskim nakazem aresztowania za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. 29-letek od ponad pół roku ukrywał się przed brytyjskim wymiarem sprawiedliwości  Mężczyzna przemieszczał się po terenie kraju. Do jego zatrzymania doszło wczoraj na terenie Ostródy. 

 (01.04.2019r) usłyszał też kolejne zarzuty w związku z inną sprawą prowadzoną przez ostródzkich policjantów. Tym razem zarzuty dotyczyły gróźb i naruszenia nietykalności cielesnej.

tvmorag tvmorag
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe