80-LATEK TRAFIŁ DO ARESZTU BO ZNOWU ZNĘCAŁ SIĘ NAD ŻONĄ

  • 13.03.2019, 09:23
  • tvmorag tvmorag
80-LATEK TRAFIŁ DO ARESZTU BO ZNOWU ZNĘCAŁ SIĘ NAD ŻONĄ

Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 80- letniego mieszkańca Morąga, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. 80-latek niedawno opuścił zakład karny. Teraz za popełnione czyny będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy.

W miniony czwartek (07.03.2019r.) do morąskiego dzielnicowego przyszła kobieta i opowiedział mu o tym, że jej 80-letni mąż,  który kilka miesięcy temu opuścił zakład karny znowu się nad nią znęca. Mężczyzna miał m.in. wyzywać kobietę, poniżać ją i straszyć, że pozbawi ją życia. Naganne zachowanie sprawcy przemocy domowej  poprzedzone było spożywaniem alkoholu. Dzielnicowy wszczął procedurę Niebieskiej Karty a dalej sprawą zajęli się morąscy kryminalni. Mundurowi w piątek (08.03.2019r.) zatrzymali agresora i osadzili go w policyjnym areszcie. 80-letni mieszkaniec Morąga ponownie usłyszał zarzut znęcania się nad swoją żoną.

Zachowanie sprawcy, jego poprzednia karalność i zebrany w sprawie materiał dowodowy był na tyle mocny, że już następnego dnia sąd orzekł o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego o przemoc 80-latka.

 

http://ostroda.policja.gov.pl

tvmorag tvmorag
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe