NA GORĄCO ! WiFi4EU | Bezpłatne Wi-Fi w Morąg

  • 07.02.2019, 09:29 (aktualizacja 07.02.2019, 09:33)
  • tvmorag tvmorag
NA GORĄCO ! WiFi4EU | Bezpłatne Wi-Fi w Morąg

Za pośrednictwem programu WiFi4EU Komisja Europejska propaguje bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu dla mieszkańców Europy i turystów w przestrzeniach publicznych.

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Morąg otrzymała bon o wartości 15 tys. euro stanowiący dofinansowanie sieci hotspotów Wi-Fi w miejscach publicznych. W ramach pierwszego naboru łącznie wpłynęło ponad 13 000 wniosków z wszystkich państw członkowskich UE, z czego bon otrzymało tyko 2 800. Gmina Morąg zamierza zainstalować hotspoty w miejskich parkach, przy ratuszu oraz kilku innych punktach, których położenie będzie analizowane pod kątem dostępności technicznej. Projekt ma zostać zrealizowany najpóźniej do połowy 2020 roku, a w jego ramach ze środków unijnych zakupione i zamontowane zostaną hotspoty WiFi.

tvmorag tvmorag
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe