Promocja książki „Muminkowe przygody w bieli i czerwieni”

  • 09.01.2019, 14:33
  • tvmorag tvmorag
Promocja książki „Muminkowe przygody w bieli i czerwieni”

W Oddziale dla Dzieci Miesjkiej Biblioteki Publicznej w Morągu obędzie się 11 stycznia o godz. 10.00 promocja książki „Muminkowe przygody w bieli i czerwieni”. Książka powstała podczas warsztatów zorganizowanych w ramach projektu „Rozwiń skrzydła”, którego uczestnikami były dzieci z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 4 oraz Przedszkola Nr 2 w Morągu, a także Grupy Mali Amatorzy z Miejsko – Gminnego Centrum Kultury w Zalewie. Celem projektu było rozwijanie umiejętności twórczych oraz pobudzanie wyobraźni do działania, wzbogacenie języka oraz praca w grupie. Efektem końcowym projektu było wydanie książki, którego autorami i ilustratorami byli uczestnicy projektu. Koordynatorem projektu była Anna Brędowska, która dokonała również opracowania i korekty książki.

Podczas spotkania dowiemy się o szczegółach powstawania książki, odbędzie się także głośne czytanie fragmentów opowiadań. Uczestnicy spotkania będą mogli zwiedzić wystawę „Tove Jannson. Opowieści z Doliny Muminków”, będąca również inspiracją literacką młodych pisarzy. Zostaną także wręczony uroczyście dyplom oraz książka dla każdego z uczestników projektu.

Publikacja książkowa dostępna będzie w Oddziale dla Dzieci zachęcamy do czytania i wypożyczania.

Inicjatywa powstała z projektu „Rozwiń skrzydła” współfinansowana w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich organizowanym przez Stowarzyszenie Forum Animatorów Społecznych, oraz Fundację Vade-Mecum Choć za mną.

tvmorag tvmorag
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe