Morąg Aktywnie - warsztaty darterskie w Jurkach

Morąg Aktywnie - warsztaty darterskie w Jurkach

Dziesięcioosobowa kadra przyszłych darterów, bo tak można spokojnie określić uczestników sobotnich zajęć ;) bawiła się świetnie i niejednokrotnie zachwyciła nas pięknymi rzutami. Tradycyjnie, po części teoretycznej i praktycznej szkolenia odbył się turniej o tytuł Mistrza Warsztatów Darterskich. Pamiątkową statuetkę wywalczyła Julia Kokot :)

Mateuszu, Kornelio, Krystianie, Oliwio, Patryku, Maju, Magdo, Michale, Kubo, Julio... dziękujemy Wam za udział w warsztatach :)

A już za tydzień, 16 września (sobota) warsztaty darterskie zawitają w Bogaczewie. Już teraz zachęcamy gorąco do udziału w zajęciach.

Projekt Warsztaty Darterskie realizowany jest ze środków programu mikrodotacji „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie 2" dofinansowanego przez MRPiPS w ramach FIO.

tvmorag tvmorag
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe