Warsztaty darterskie wystartowały.

Warsztaty darterskie wystartowały.

Za nami pierwsze spotkanie w Chojniku. Sobotnie zajęcia zgromadziły w świetlicy wiejskiej piętnastu młodych uczestników. Było trochę teorii, jeszcze więcej ćwiczeń praktycznych, a najwięcej dobrej zabawy. Cieszymy się ogromnie, że gra sprawiła dzieciom wiele radości. Widać było wyraźnie, że większość połknęła przysłowiowego bakcyla ;) Odnieśliśmy nawet wrażenie, że zajęcia mogłyby trwać i trwać, a chętnych do trenowania „sokolego oka” by nie zabrakło. Zwieńczeniem udanego spotkania był turniej o tytuł Mistrza Warsztatów Darterskich. Pamiątkowa statuetka powędrowała do Patryka Konopackiego. Dziękujemy wszystkim za udział. To był bardzo dobrze spędzony czas. Obiecujemy jeszcze Was odwiedzić i zorganizować kolejne rozgrywki :)

Już za tydzień, 9 września (sobota) w ramach warsztatów darterskich odwiedzimy kolejną miejscowość, tym razem Jurki. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach.

Projekt Warsztaty Darterskie realizowany jest ze środków programu mikrodotacji „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie 2" dofinansowanego przez MRPiPS w ramach FIO.

tvmorag tvmorag
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe