Dzisiaj jest sobota, 6.02.2016

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Domowy aerobik

Domowy aerobic odc. 6

Domowy aerobic odc. 6 piątek, 08.02.2013 11:45 Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń w rytmie muzyki dance. Elwira Smilgin-Brodzik wprowadzi Państwa w tajniki domowego aerobiku. Naprawdę warto zadbać o sylwetkę w okresie zimowym, aby w lecie cieszyć się pięknym wyrzeźbionym ciałem. Gorąco polecamy!

Domowy aerobik odc. 4

Domowy aerobik odc. 4 piątek, 25.01.2013 15:00 Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń w rytmie muzyki dance. Elwira Smilgin-Brodzik wprowadzi Państwa w tajniki domowego aerobiku. Naprawdę warto zadbać o sylwetkę w okresie zimowym, aby w lecie cieszyć się pięknym wyrzeźbionym ciałem. Gorąco polecamy!

Domowy aerobik!

Domowy aerobik! piątek, 11.01.2013 10:02 Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń w rytmie muzyki dance. Elwira Smilgin-Brodzik wprowadzi Państwa w tajniki domowego aerobiku. Naprawdę warto zadbać o sylwetkę w okresie zimowym, aby w lecie cieszyć się pięknym wyrzeźbionym ciałem. Gorąco polecamy!

Domowy aerobik!

Domowy aerobik! piątek, 01.02.2013 11:32 Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń w rytmie muzyki dance. Elwira Smilgin-Brodzik wprowadzi Państwa w tajniki domowego aerobiku. Naprawdę warto zadbać o sylwetkę w okresie zimowym, aby w lecie cieszyć się pięknym wyrzeźbionym ciałem. Gorąco polecamy!

Domowy aerobik!

Domowy aerobik! piątek, 18.01.2013 09:26 Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń w rytmie muzyki dance. Elwira Smilgin-Brodzik wprowadzi Państwa w tajniki domowego aerobiku. Naprawdę warto zadbać o sylwetkę w okresie zimowym, aby w lecie cieszyć się pięknym wyrzeźbionym ciałem. Gorąco polecamy!

Domowy aerobik

Domowy aerobik piątek, 04.01.2013 11:59 Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń w rytmie muzyki dance. Elwira Smilgin-Brodzik wprowadzi Państwa w tajniki domowego aerobiku. Naprawdę warto zadbać o sylwetkę w okresie zimowym, aby w lecie cieszyć się pięknym wyrzeźbionym ciałem. Gorąco polecamy!

na bieżąco